Sambucol
Konečně v České republice!

Jediný přírodní přípravek, který může zastavit invazi virů!

Co je Sambucol?

Sambucol je přírodní lék vyvinutý předními světovými vědci. Je vyroben speciálním a unikátním (patentovaným) procesem extrakce a uchování výtažku z černého bezu. Sambucol prošel vice než 20 lety vědeckého výzkumu. Poprvé zformulovaný v roce 1991, Sambucol se stal nejpopulárnějším a ve světě nejrozšířenějším přírodním přípravkem v boji proti mnoha virovým onemocněním a také silnou podporou imunitního systému těla.

Popularita Sambucolu je založena na jeho účinnosti proti chřipce, nachlazení (kašli, horečce, bolesti v krku, zahlenění) a mnoha dalším virovým infekcím. Na obalech produktu je toto období označeno jako OBDOBÍ ZVÝŠENÝCH NÁROKŮ NA ORGANISMUS. Začne-li se Sambucol užívat při prvních příznacích infekce, tato často zmizí v průběhu 2 dnů. V případě, že nemoc již nabrala na síle, je možné očekávat zkrácení doby uzdravení na polovinu a veškeré průvodní příznaky jsou mnohem mírnější. Jako přírodní přípravek je bez jakýchkoliv vedlejších účinků , může být užíván dětmi a je finančně lehce dostupný.

Jako podpora imunitního systému zaručí vaši odolnost vůči infekcím v období chřipek a nachlazení nebo i po celý rok. Vhodný přibalit na vaši dovolenou nebo užívat při očekávání důležitých událostí jako zkouškové období, svatba atd.

Chci koupit Sambucol!

Doporučují nám: