Sambucol
Konečně v České republice!

Jediný přírodní přípravek, který může zastavit invazi virů!

Vysvětlení imunitního systému

Uvnitř našeho těla existuje obranný mechanismus nazývaný - imunitní systém. Existuje jako ochrana před milióny bakterií, mikrobů, virů, jedovatých látek a parazitů, které se snaží vniknout do těla.

Špatné jídelní návyky, nedostatečné množství čerstvého ovoce a zeleniny (zdroje vitaminů, minerálů a antioxidantů), vysoké množství cukru v jídle, zpracované potraviny (uzeniny), kouření, to vše má negativní vliv na náš imunitní systém. Sedavé zaměstnání a nedostatek pohybu též hrají svou roli a v neposlední řadě nám snižuje schopnost našeho imunitního systému – stále se zvyšující stres.

Imunitní systém

Imunitní systém tvoří stovky různých mechanizmů a procesů v našem těle, které vstoupí do akce když je naše tělo napadeno “nepřáteli” jako jsou viry, znečištěným ovzduším a bakteriemi. Příkladem těchto procesů je reakce cytokinů, které přinesou imunitní buňky k místu infekce a tím podporují hojení. Zánět je prvním ohlasem imunitního systému. Zarudnutí a otok jsou způsobeny zvýšeným prokrvením místa.

Nejčastější hrozbou pro náš imunitní systém jsou viry. Tyto mikroorganismy se rády “zabydlují” v buňkách našeho těla. Nejčastěji toto probíhá při napadení virem nachlazení. I když existuje více než 200 virů, které nachlazení způsobují, vir – rhinovirus (vir rýmy) je nejčastější a vysoce nakažlivý.

Celoroční podpora

Sambucol zabrání viru proniknout do buněk a tam se rozmnožovat. Je možné Sambucol užívat po celý rok k posílení imunitního systém a tím předejít infekci.

Při prvních příznacích infekce

Zvýšená dávka Sambucolu, označená na obalech jako “doba zvýšených nároků na organismus”, zabrání virům se rozmnožit a tím naplno rozvinout chřipku či nachlazení.

V případě, že nemoc již nabrala na síle, její trvání se podstatně zkrátí (obvykle na polovinu) a průběh je mnohem mírnější.

Při cestování

Letadla, veřejná doprava, veřejné prostory a podobně, vyvinou extra nároky na váš imunitní systém. Přibalení Sambucolu – tobolek, do vašeho zavazadla vám zajistí příjemnou dovolenou, či úspěšnou pracovní cestu.

Chci koupit Sambucol!

Doporučují nám: