Sambucol
Konečně v České republice!

Jediný přírodní přípravek, který může zastavit invazi virů!

Klinický výzkum

Začátek

Nejdůležitější výzkum účinků černého bezu (Sambucus nigra) byl proveden roku 1991, israelskou doktorkou – specialistkou na virová onemocnění – dr.Madeleine Mumucuolugu. Ta zjistila, že výtažek z černého bezu má schopnost deaktivovat hemaglutinové špice nacházející se na povrchu mnoha virů. Takto deaktivovaný vir ztrácí schopnost proniknout do buňky a rozmnožovat se uvnitř.

Založeno na tomto poznatku, byl vyprodukován první Sambucol – sirup, obsahující 38% normalizovaného extraktu černého bezu.

Mnohé klinické studie potvrdily účinek preparátu Sambucol na neutralizování viru chřipky.

Vědecké testy

1995 – Testy chřipky typu “B”
  • Významné zlepšení bylo zřejmé u 93% pacientů, užívajících Sambucol.
  • Kompletního uzdravení bylo dosaženo ve 2 až 3 dnech v téměř 90%, u skupiny pacientů užívajících Sambucol.
2001 – Zjištěná stimulace imunitního systemu
  • Objeveno, že Anthokyan, který je obsažen ve fialovém pigmentu černého bezu, má mnohem vyšší antioxidační schopnost než běžně známý antioxidant – vitamin C.
  • Výzkum prokázal, že Anthokyan z černého bezu ve skutečnosti posiluje produkci bílkovin (tzv.cytokinu), které předávají zprávy uvnitř našeho imunitního systému a tak zvyšují jeho reakci.
2004 – Testy chřipky typu A
  • Sambucol prokázal výrazné zkrácení doby průběhu této chřipky o průměrně 4 dny.
2006 – Studie ptačí chřipky, Londýn (laboratorní)
  • Sambucol se prokázal 99% účinný v zastavení rozmnožování se viru H5N1 (viru ptačí chřipky).

Další probíhající testy:

Herpes simplex (HSV-1)
  • Vliv Sambucolu byl laboratorně testován na viru HSV-1. Několik vzorků viru, včetně viru odolného dosud jedinému známému léku (Acycloviru), ztratilo kompletně schopnost proniknutí do buňky po použití Sambucolu. V současné době, probíhají další testy v této oblasti.

HIV virus

Sambucol byl studován pro možnost vlivu a zneškodnění HIV viru. Výtažek z černého bezu byl před-inkubovaný virem HIV před tím, než byl vložen do buněk. Byla pozorována silná redukce v efektivnosti všech kmenů HIV viru. V pacientech, léčených Sambucolem, žádný HIV antigen (protilátka) nebyl nalezen po 5-6 denním inkubačním období. Další testy probíhají v současné době.

Chci koupit Sambucol!

Doporučují nám: