Sambucol
Konečně v České republice!

Jediný přírodní přípravek, který může zastavit invazi virů!

Příběhy a zkušenosti uživatelů Sambucolu

Zkušenosti

Rádi se s vámi podělíme o názory a zkušenosti lidí, kteří Sambucol použili. Přeložili jsme pro vás několik příběhů které jsme našli na internetu.

Jsou to příbehy z různých konců světa a doufáme že je schledáte inspirativními, tak jako my.

Budeme rádi, když nám i vy napíšete své zkušenosti a názory.

MUDr Květoslava Jačjanská: CHOPN

Zakoupila jsem Sambucol pro svého muže,který trpí CHOPN /zapříčinil si ji dlouholetým kouřením. V listopadu došlo k nápadnému zhoršení jeho zdravotního stavu, nejhorší byly záchvaty dusivého kašle, které manžela značně vyčerpávaly. Antibiotika přinesla jen krátkodobé zlepšení a pak jsem se dočetla o Sambucolu. Jeho účinky jsou zázračné, kašel ustoupil a manžel se celkově zlepšil.Chci Vám tímto poděkovat za rozhodnutí přivést Sambucol k nám.

Jakub Pospíšil – Karlín: Chřipka

Chodím rád běhat, ale v tomhle počasí často dostanu ošklivou rýmu nebo chřipku. Moje imunita není nic moc. Před týdnem jsem cítil, že na mě něco vlezlo. Začal jsem kašlat, bolela mě hlava a celé tělo. Kamarád měl doma Sambucol sirup. Dal mi ho a já ho pil přímo z lahvičky během dne a do večera jsem jí dokončil. Opravdu to zabralo, druhý den jsem byl fit, úplně v normálu. Sambucol rozhodně doporučuju.

Nikola Zvěřinová - Trutnov: Nachlazení

Sambucol - když jsem se o nem doslechla, byla jsem skeptická, jako ostatně ke všem novým věcem. Ale onemocněla mi dcera - rýma, kašel, tak jsem sahla po Sambucolu pro děti. Dala jsem 1/2 kávové lžicky ráno a večer. Dcera byla druhý den navečer lepši a třetí den žadna známka po nachlazení, krom "nudle" u nosu. Onemocněla mi znova a Sambucol jsem začala používat stejným způsobem. Opět třetí den byla v pořádku. Jsem zvědavá, až ty nemoci zkolí mě a zkusím ho taky. Přece jenom na sobě to poznám rychleji, jak a dobře zabírá.

Dr. Ivana L. z Prahy: Opary a imunita

Chcela by som sa podelit o moje skúsenosti so Sambucolom, dlhé roky som sa trápila s častými oparmi, ktoré sa mi vyhodili v období stresu a hlavne po návrate s dovolenky pri mori, zakaždým som sa liečila týždně a musela som dokonca podstúpiť liečbu antivirotikami. Kde som sa bozveděla o prípravku Sambucol, hned som ho vyskúšala a je to už rok a moje problémy s oparmi skončili. Sambucol mi pomohol aj pri Borelioze, kde som užívala ATB a súčasne i Sambucol a liečba i rekonvalescencia sa výrazne skrátila. Sambucol užíva i moja 10 ročná dcera, ktorá bývala často nachladená a teraz kde ju začne boliet v krku, tak po pár tobolkách prieznaky pominú a choroba sa nerozvinie.

Preto ľuďom, ktorí majú zníženú imunitu doporučujem Sambucol aby sa vyhli zbytočnému polykaniu tabletiek, ktoré nemajú žiadne liečebné účinky

Zuzána Doležalová – Praha Holešovice: Lupenka

Sambucol jsem začala užívat ve chvíli, kdy mi byl diagnostikován vysoký počet látek ASLO v krvi, tedy protilátek, které bojují proti streptokokovi. Začala jsem užívat Sambucol 4x denně po 6 hodinách, abych tak zmírnila nachlazení, které mě také trápilo. Byly mi předepsány antibiotika. které jsem však nebrala. Už jen proto, že streptokok naprosto prokázán nebyl a antibiotika jsou velmi náročná pro organismus a naprosto zbytečné zatížení.

Nakonec streptokok, prokázán nebyl, antibiotika však byla doporučena k dobrání. To, že jsem je brát nezačala jsem doktorce raději neříkala. Celkového nachlazení jsem se zbavila cca do jednoho týdne od prvního užití Sambucol Sirup.

Jelikož mám mírnou formu lupénky, byla jsem po týdnu užívání Sambucolu velmi překvapena, jak se Lupénka začala ztrácet. Kůže se neloupe tolik jako dříve, postižená místa mají barvu kůže a nejsou načervenalá jako dříve. Sambucol za sebe mohu jedině doporučit.

Jan Filip – Praha: Alergie

Sambucol jsem vyzkoušel ve dvou případech. Prvně jako vitamín C, který neobsahuje oranžová barviva, na která jsem alergický. A pro zmírnění příznaků alergie u přítelkyně. V obou případech účinkoval dobře. Během chřipkového období jsem se držel a nic nechytil. Přítelkyně si po týdnu 2. a následně 3. tobolek denně mohla dopřát jablka, aniž by se osypala nebo si musela brát antihistaminika. Jeden z mála přípravků, co neřeší následky, ale příčiny.

Nicholas St Jon, USA - Chřipka a nachlazení

Porovnal jsem Sambucol s často doporučovaným lékem Tamiflu. Tamiflu jenom zmírnil příznaky chřipky a zkrátil jeji trvání o jeden den. Proti tomu Sambucol byl vysoce efektivní a zkrátil dobu trvání nemoci na 3 dny v průměru. Tímto je v podstatě 5x efektivnější než Tamiflu. Sambucol nemá žádné vedlejší účinky, kdežto Tamiflu má stejné vedlejší účinky jako chřipka sama – bolest hlavy, horečka, bolest v krku.

Kathy Hardaker - Revmatoidní artritida

Od doby co jsem byla holčička jsem měla revmatoidní artritidu. Tak zlou, že jsem musela jako 13letá mít vyměněno několik kloubů. Musela jsem užívat spoustu léků, vyzkoušela různé terapie, alternativní léčby, vše s malým nebo žádným výsledkem. To až do doby, kdy jsem náhodou narazila na Sambucol. Nejprve mě to ochránilo před ošklivými viry, které jsem často chytila a předala mým rodinným příslušníkům. Ale největší překvapení mě čekalo. Otok mých kloubů se zmenšil, zmírnila se bolest a zvýšila kloubní pohyblivost! Když jsem našla Sambucol, myslela jsem, že mi pomůže pouze na chřipku. Ve snu by mě nenapadlo, že mi pomůže také s mojí revmatoidní artritidou. Myslím, že všichni lidé by měli vědět o tomto úžasném produktu. Trpěla jsem celých 26 let a už jsem nedoufala, že by mi něco mohlo pomoci. Nalezení Sambucolu je pro mě úžasné a téměř neuvěřitelné.

Mrs. Everton - Pásový opar

Brala jsem Sambucol několik let na nachlazení a manželovi chřipky a dávám Sambucol i mé 2leté dcerce. Minulé léto jsem se necítila dobře a dostala pásový opar. Nebylo to poprvé a věděla jsem, že budu trpět několik týdnů. Tehdy mě napadlo: “Sambucol funguje na viry chřipky, může možná fungovat I na jiné virové infekce”. Začala jsem ho tedy užívat a překvapení – 4.den bodání a bolest oparu zmizely a 5.den jsem byla zpět v práci. Úžasnýprostředek. Funguje I na opary na rtech (Herpes).

Mrs. E McCalpine - Alergie

Můj manžel vždy trpěl alergiemi, tak silnými, že jednou musel zůstat doma z práce několik měsíců. Četla jsem o Sambucolu v novinovém článku, kde se říkalo, že posiluje imunitní systém. Okamžitě jsem ho pro manžela koupila. Výsledek byl neuvěřitelný – v krátké době se manžel cítil a vypadal mnohem lépe. Sambucol mu dodal sílu a pomohl se zbavit alergií. Nyní je Sambucol vždy po ruce v naší skříňce s léky. Děkujeme vám!

You Tube přispivatel: ItIsYourMom - Prasečí chřipka

Asi před 6 lety jsem měla Prasečí chřipku (H1N1 virus). První den jsem začala brát Sambucol sirup 4x denně a pokračovala až do konce balení. K doktorovi jsem šla jen proto, že jsem měla ošklivý kašel, bolest v krku, slabou horečku a bolest ve svalech. Tam zjistili, že jsem měla H1N1 virus. Nyní beru Sambucol již 5 let v momentě, kdy se začnu cítit nemocná. Přísahám na jeho účinnost! Působí na většinu virových onemocnění, zmírní příznaky a zkrátí dobu trvání infekce.

Ms. A Hewstone, Itálie - Chřipka a nachlazení

Chtěla bych napsat o mé zkušenosti se Sambucolem. Každou zimu jsem bývala nachlazená a měla chřipku, jako všichni kolem mě. Většinou následovali komplikace; bronchitida, bolest v celém těle. Můj syn také chytal často chřipku a rýmu. Od momentu, co jsem začala brát Sambucol jsem si všimla, že příznaky chřipky byly mnohem mírnější a nemoc kratší. První příznaky, jako kašel, trvají jenom 2 dny a pak postupně vymizí. Když si všimneme prvních příznaků chřipky, začneme brát Sambucol 3x denně a to opravdu pomůže. Děkuji vám, že jste vyvinuli tento produkt.

Melanie Willow, 25, St Albans - Posíleni imunity

Nemohla jsem uvěřit tomu rozdílu, jednoho dne jsem se cítila hrozně, nemohla jsem ani vstát z postele a po dvou dnech jsem byla zpět v práci. Opravdu to pomáhá při chřipce, mnohem víc než jsem čekala. Teď beru Sambucol každý den a jsem zdravá od té doby co ho užívám – nemůžu si v mém zaměstnání dovolit být nemocná. Tento produkt na mě udělal skutečně velký dojem a všem ho vřele doporučuji.

Chci koupit Sambucol!

Doporučují nám: